storyblocks-gantry-crane-over-railway-carriage-in-outdoor-warehouse-area_SzHaAiG407_SB_PM

لرزه گیرهای لاستیکی

لرزه­گیرهای لاستیکی باید در محیط خشک، تاریک و خنک و در انبار مسقف نگهداری گردد. از نگهداری نزدیک تجهیزات تولید اوزون خوداری گردد. در زمان نگهداری به مدت طولانی، اتصال باید روی پالت یا چوب نگهداری گردد.

بیشتر بخوانید
تعمیرات

آماده سازی پیش از نصب

پیش از نصب، بار دیگر پارامترهای خط لوله­ای که هر اتصال قرار است در آن نصب گردد، با نقشه­ها و اطلاعات طراحی اعلام شده از سمت شرکت پیشرو تجهیز انرژی مورد بررسی قرار گیرد تا از مقادیر مجاز تجاوز نکند.

بیشتر بخوانید
نکات نصب

نکات نصب

هرگز در مورد اتصالات لاستیکی توصیه نمی­گردد که از عایق خارجی در هنگام نصب استفاده گردد. اما در صورت الزام به استفاده از آن، عایق خارجی باید به سادگی قابل برداشتن باشد تا مشکلی برای بازدید­های دوره­ای اتصال پیش نیاید.

بیشتر بخوانید

شرایط گارانتی

در صورت نصب صحیح و بازرسی دوره­ای اتصالات لاستیکی، این شرکت محصولات لاستیکی خود را تحت پوشش گارانتی اعلام شده در قرارداد فی مابین قرار می­دهد. جهت مشاهده شرایط گارانتی روی لینک زیر کلیک نمایید.

بیشتر بخوانید

مراحل نصب

هر یک از مراحل در صورت وجود بخش مورد نظر باید به صورت متواتر صورت پذیرد. مرحله اول: ابتدا به صورت چشمی بررسی گردد که کلیه بخش­های فلزی عاری از هرگونه بخش­اضافه ناشی از تراشکاری یا فورج باشد.

بیشتر بخوانید

خدمات پس از فروش

شرکت پیشرو تجهیز انرژی مفتخر است اعلام نماید در صورت بروز هرگونه مشکل برای محصولات خارج از زمان گارانتی به منظور جلب رضایت مشتریان محترم، با اعمال تخفیف هایی اقدام به جایگزینی اتصال نو به جای اتصال معیوب می نماید.

بیشتر بخوانید

فرایند نگهداری و بازرسی

بررسی گردد که هرگونه ترک یا علامتی مبنی بر وجود آسیب در لایه تقویتی (منجید) در اتصال وجود نداشته باشد. این عمل با استفاده از بازرسی چشمی صورت پذیرد. در صورت وجود هرگونه آسیب در اتصال فوراً با شرکت پیشرو تجهیز تماس حاصل گردد.

بیشتر بخوانید

گشودن بسته بندی

پیش از گشودن بسته بندی ابتدا دور تا دور آن را نگاه کنید تا روی جعبه آسیب بزرگ وجود نداشته باشد. منظور از آسیب بزرگ، آسیب­هایی است که ممکن است سلامت اتصال را تهدید نماید. اتصال را با احتیاط از جعبه خارج نموده و...

بیشتر بخوانید