حرکت لرزه‌گیر‌ها

لرزه ­گیرهای لاستیکی عموماً به منظور حذف عدم همراستایی، لرزه و نیز حرکات ناشی از تغییرات دما در خطوط لوله مورد استفاده قرار می­گیرد. در لزره ­گیرهای لاستیکی حرکت ممکن است به صورت یکی یا ترکیبی از حرکات زیر باشد.

  • image
  • image
  • image
  • image

لرزه گیرهای لاستیکی بلادری (فلنج گردان)

شرکت پیشرو تجهیز انرژی از سایز “۱ تا “۱۲ با طول ۱۳۰ میلی­متر و در کلاس مختلف فشاری از bar6 تا bar40 قابل تولید می­باشند.

 

 

لرزه گیرهای لاستیکی اتوکلاوی (فلنج ثابت)

لرزه ­گیرهای اتوکلاوی شرکت پیشرو تجهیز انرژی از سایز “۱ با طول­های مختلف از ۱۰۰ میلی­متر به بالا و در کلاس مختلف فشاری قابل تولید می­باشند.

لوازم جانبی:

بسته به درخواست کارفرمایان محترم ،شرکت پیشرو تجهیز انرژی امکان اضافه نمودن هر یک از اجزاء زیر را به عنوان لوازم جانبی خواهد داشت.

 

لوازم جانبی توصیه مصرف چگونگی بکارگیری
مهار در صورتی که نیروهای تراست خط توسط ساپورت­ها دمپ نشده توصیه می­گردد که از نوع لرزه ­گیر لاستیکی مهاردار استفاده شود.
رینگ خلاء

در صورت استفاده به عنوان لرزه ­گیر Suction، پیشنهاد می­گردد که از رینگ خلاء از جنس استیل ضد زنگ ۳۰۴ یا ۳۱۶ بسته به سیال عبوری از داخل لرزه­ گیر لاستیکی استفاده گردد.

 

کاور خارجی در صورت تماس مستفیم با محیط آلوده یا محیط­های اسیدی، توصیه می­گردد از کاور خارجی روی اتصال استفاده گردد.
اسلیو داخلی زمانی که سیال عبوری از داخل لرزه ­گیر لاستیکی دارای ریز ذرات خورنده باشد، به منظور افزایش طول عمر لرزه­ گیر، استفاده از اسلیو داخلی پیشنهاد می­گردد.
کاور نسوز ضد آتش

در صورت احتمال تماس مستقیم لرزه ­گیر لاستیکی با شعله آتش یا مواد مذاب، استفاده از کاور نسوز ضد آتش پیشنهاد می­گردد.